list

O nas i o tym co możesz zyskać dzięki nam

Firma Klaron Gaz powstała w maju 2011 roku łącząc wiedzę i zdobyte doświadczenie przez lata we współpracy z największymi dostawcami gazu na rynku polskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej i poznać naszą ofertę? Zadzwoń: +48 668 350 711

Nasi klienci zaufali nam przy montażu instalacji gazu płynnego jedno zbiornikowch do zasilenia własnych domów oraz do zasilenia kilku megawatowych instalacji przemysłowych różnego zastosowania.

W odpowiedzi na potrzeby klientów posiadania własnych i niezależnych instalacji na gaz płynny stworzyliśmy konkurencyjną ofertę umożliwiającą posiadanie zbiornika na gaz bez konieczności wiązania się długoletnimi umowami z dystrybutorami gazu.

Dzięki rozwiązaniom jakie proponujemy nasi klienci mają możliwość obniżenia kosztów ogrzewania nawet o 30-40% w stosunku do zbiorników dzierżawionych.

W naszych działaniach zapewniamy tylko bezpieczne rozwiązania. Do budowy instalacji gazu dostarczamy armaturę najwyższej jakości gwarantującą niezawodne i długoletnie użytkowanie. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny łącznie ze wszystkimi usługami dotyczącymi eksploatacji zbiornika.

Mając na względzie bezpieczeństwo, jakość oraz estetykę oferowanych usług nie korzystamy z firm zewnętrznych do wykonania montażu sprzedanych instalacji.

Szczególną uwagę przywiązujemy do przeprowadzenia rzetelnych badań wykonanych przez nas instalacji pod względem szczelności, wytrzymałości oraz sprawności działania.

W propozycji naszej oferty znajdą Państwo również usługę przeprowadzenia rewizji oraz regeneracji Państwa zbiornika.

Dla nas Klient jest najważniejszy. Zapraszamy do współpracy, gwarantując obsługę na najwyższym poziomie.

Z poważaniem.
Zespół KLARON GAZ

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem